خدمات ماکاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو در سال 1402

5
(1)

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ فاکتورهای موثر روی قیمت کاشت ابرو چیست؟ در این مطلب ما به صورت کامل به قیمت و هزینه کاشت ابرو می پردازیم. داشتن ابروهای پر پشت و خوش فرم، از مهم ترین مواردی است که در ترند های آرایشی و زیبایی به آن توجه می شود.  

در گذشته از شیوه های مختلفی برای پرتر شدن ابروها، استفاده می شد. از مهم ترین شان تاتوی ابرو است. اما این روش ها دردسر ها و مشکلات خاص خودشان را دارند. از جمله اینکه موقتی هستند. معمولا هم بعد از گذشت زمانی مشخص کمرنگ می شوند. کاشت ابرو عملی زیبایی درمانی به حساب می آید. از بانک موی خود فرد، برای ایجاد تراکم ابروی مناسب استفاده می شود.

هزینه کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو در تهران

هزینه کاشت ابرو در تهران بر پایه فاکتورهای موثر روی قیمت جراحی مشخص می شود. این قیمت ممکن است برای افراد مختلف، متفاوت باشد. قیمت کاشت ابرو در تهران را از 8 میلیون تومان به بالا در نظر بگیرید. این هزینه بر اساس تعداد تار موها در کاشت ابرو، متغیر است.

نرخ کاشت ابرو در سال گذشته

هزینه کاشت ابرو در سال پیش و امسال تفاوت چندانی ندارند. با توجه به اینکه این عمل بسیار حساس است و تنها یکبار آن را انجام می دهید. تاثیر بسیار زیادی در ظاهر و اعتماد به نفس شما دارد. کیفیت کار است که مهم تر از هر عامل دیگری می تواند موجب رضایت و اطمینان خاطر شما از انجام عمل کاشت ابرو شود. پس بهتر است برای یافتن و انتخاب بهترین کلینیک با بهترین امکانات و پزشکان متخصص بیشتر دقت کنید.

محاسبه هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو کاری بسیار حساس است و به تخصص بالایی نیاز دارد. اجرای تکنیک های مرتبط با آن به تجربه و تبحر فراوانی لازم دارد. بنابر این، هزینه کاشت ابرو با توجه به تخصص پزشک متفاوت است. در انتخاب پزشک خود دقت کنید.

این هزینه تقریبی است. برای اطلاع از قیمت کاشت مو در کلینیک آتریسا با مشاوران ما تماس بگیرید و با مشورت از پزشکان متخصص مناسب ترین روش و هزینه کاشت ابرو را جویا شوید.  

هزینه کاشت ابرو

عوامل موثر در قیمت

نرخ کاشت ابرو به چند عامل وابستـه است. در ادامه به طور کامل به آن ها می پردازیم.

روش کاشت ابرو

کاشت ابرو هم مانند کاشت مو با روش های مختلفی از جمله FUT ، FIT، SUT  و Micro FIT انجام می شود. Micro FIT در اینجا به دلیل جدیدتر بودن تکینیک ها و تجهیزات آن طبیعتا هزینه بالاتری دارد. نکته قابل توجه این است که نحوه کاشت مو در روش های مختلف، تفاوتی با هم ندارند. تنها تفاوتشان در نحوه برداشت گرافت های مو است.

میزان تجربه و تخصص پزشک

از مهم ترین فاکتورهای موفقیت در عمل کاشت و همچنین هزینه و قیمت کاشت ابرو، تجربه و مهارت پزشک است. زیرا درآوردن خواب ابرو به صورتی که مناسب چهره شما باشد، کاری تخصصی است.

تنها بخاطر اینکه قیمت و هزینه کاشت ابرو یک کلینیک پایین تر است و بدون آگاهی از تخصص پزشک این عمل را انجام ندهید. چون تنها نتیجه ای که برایتان خواهد داشت. اتلاف هزینه و زمان شما است.

کلینیک تخصصی زیبایی آتریسا با بهترین مجرب ترین پزشکان متخصص در این زمینه عمل کاشت ابرو را طبق سلیقه و نیازتان به بهترین شکل انجام می دهد.

گرافت های مورد نیاز برای کاشت ابرو

از دیگر عوامل تعیین کننده هزینه کاشت ابرو، تعداد گرافت های مورد استفاده است. یقینا در صورتی که شما به افزایش تراکم نیاز دارید. هزینه کمتری در قیاس با ابروی آسیب دیده نیاز دارید.

از فوائد کاشت ابرو این است که دوره نقاهت خیلی کوتاهی دارد. بعد از انجام عمل می توانید به زندگی روزمره و روتین خود برگردید. به این نکته دقت کنید. تا حد ممکن از اضطراب و استرس دور باشید. بعلاوه، اگر بعد از عمل توصیه های پزشک به طور صحیح انجام شود. عوارضی ندارد.

نیاز نداشتن به کوتاه کردن موی سر

برخی از شیوه های کاشت ابرو که در پیوند ابرو کاربرد دارند. نیازی به تراشیدن کل موهای سر ندارد. این مورد مزیتی بزرگ برای مراجعین است. FUE روش مورد استفاده برای این عمل است. البته برای همه افراد مناسب نیست و روش انجام آن باید توسط پزشک انجام شود. معمولا کاربرد اش برای قسمت هایی است. که فقط حجم کمی از آن دچار طاسی و ریزش است.

وضعیت بانک مو

بانک مو در بخش پشت سر شما قرار دارد.این قسمت در برابر ریزش و طاسی مقاوم تر است. اگر وضعیت بانک موی شخص ضعیف باشد. نمی توان برای پیوند از آن استفاده کرد. ولی ناممکن نیست.

شهر هزینه کاشت ابرو
تهران9 تا 12
شیراز8 تا 13
مشهد9 تا 12
اهواز8 تا 10
هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو در شیراز

قیمت کاشت ابرو در شیراز به عوامل مختلفی از جمله هزینه کلینیک، دستمزد پزشک، شیوه کاشت ابرو  و میزان تراکم ابروی فرد بستگی دارد. به طور تقریبی، هزینه کاشت ابرو در شیراز برای ابروهای  پر تراکم و با تعداد پیوند کمتر، هزینه کمتری دارد.

هزینه کاشت ابرو برای ابروهایی که تراکم کمتری دارند. بالاتر است. اما چون این عمل بسیار حساس است و در ظاهر فرد خیلی تغییر ایجاد می کند پیشنهاد ما این است که به دنبال بهترین کلینیک برای کاشت ابرو باشید. یقینا بررسی امکانات و تجهیزات و تخصص پزشکان کلینیک های سایر شهرها و از همه بهتر شهر تهران شما را برای پیدا کردن بهترین کلینیک و انتخاب آن کمک می کند.

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو در مشهد

تفاوت هزینه کاشت ابرو در مشهد و شهرستان‌های دیگر

به علت وجود کلینیک های مختلف و هزینه بالاتر کاشت ابرو در این شهر، هزینه کاشت ابرو در مشهد در مقایسه با سایر شهرها بیشتر است. بعلاوه هزینه های جانبی هم دارد از جمله  هزینه های ایاب و ذهاب. همین خود باعث بالا رفتن هزینه کاشت ابرو در مشهد است. قیمت کاشت ابرو در مشهد برای اشخاص مختلف متفاوت است و برای اطلاع از هزینه فرد باید به پزشک مراجعه کند. اما بصورت تقریبی هزینه کاشت ابرو را می‌توانید از 9 تا 12 میلیون تومان در نظر بگیرید.  

منطقه جغرافیایی

منطقه جغرافیایی که شما به آن مراجعه می‌کنید هم جزو عوامل موثر در هزینه کاشت مو به شمار می‌آید. همان گونه که شما هم می‌دانید قیمت کاشت ابرو در شهرهای بزرگتر به خاطر امکانات بیشتر نسبت به شهرهای کوچکتر بالاتر است.  

هزینه کاشت ابرو در بوکان

هزینه کاشت ابرو در بوکان هم با توجه به عوامل دخیل در آن نسبت به شهرهای دیگر و برای افراد مختلف متفاوت است. افرادی که ابروهای پرپشت و زیبایی ندارند به سمت کاشت ابرو می‌روند. این روش برای زیباسازی چهره در شهر بوکان هم طرفداران زیادی دارد. اما این هزینه در این شهر از تهران هم بالاتر است. برای رسیدن به بهترین نتیجه به شما پیشنهاد می‌کنیم ابتدا خوب تحقیق کنید چون فقط یکبار آن را انجام می‌دهید.

استعلام قیمت کاشت ابرو در کلینیک آتریسا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان کلینیک آتریسا بصورت رایگان با ما تماس بگیرید. سوالات و ابهامات خود را در این زمینه بپرسید. کلینیک های زیادی در حوزه زیبایی وجود دارند. کاشت ابرو به علت رایج بودن در اکثر آن ها انجام می شود. بنابر این ممکن است. قیمت های کمتری را هم مشاهده کنید. مراکز تازه تاسیس معمولا با ارائه قیمت های پایین سعی در جذب افراد دارند.

نتیجه گیری

کلینیک های خیلی کمی هستند که از جدیدترین شیوه های پیوند مو البته با هزینه کاشت ابرو بالاتر، این عمل را به طور تخصصی انجام می دهند. ابرو تاثیر خیلی زیادی روی ظاهر و زیبایی شما دارد. بنابراین کیفیت کار در اولویت ما قرار دارد. هزینه کاشت ابرو در سال 1402 در کلینیک آتریسا را، بدلیل نوسانات قیمت ارز و تورم نمی توان بطور ثابت تعیین کرد.

سوالات متداول قیمت کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

  بر اساس تعرفه وزارت بهداشت هزینه کاشت ابرو با توجه به تعداد گرافت‌ها در کاشت، محاسبه می‌شود

هزینه کاشت ابرو به روش FUT چقدر است؟

FUT روش کاشت ابرو هیچ تاثیری در هزینه کل کاشت ابرو ندارد. این هزینه با سایر روش ها یکسان است.

هزینه کاشت ابرو به روش FIT چقدر است؟

کاشت ابرو به روش FIT یا FUE در مقایسه با FUT جدیدتر است. دارای عوارض به نسبت کمتری است. در این روش از ابزارهای خاصی برای برداشت فولیکول استفاده می‌گردد. بعد از آماده‌سازی به ناحیه ابرو پیوند می‌شوند. استفاده از ابزارهای دقیق و با حساسیت بالا، که به آن پانچ می‌گویند. موجب زخم نمی‌شود.

هزینه کاشت ابرو برای مردان چقدر است؟

کاشت ابرو فقط مختص خانم‌ها نیست. آقایان هم می توانند انجام دهند. قیمت کاشت ابرو مردانه با توجه به گرافت‌های مورد استفاده متفاوت است.

هزینه‌های قبل و بعد از عمل کاشت ابرو چقدر است؟

کاشت ابرو پیش و پس از عمل به هزینه خاصی نیاز ندارد.  مشاوره با پزشک و انجام آزمایش‌های لازم باید انجام شوند.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

با انتخاب ستاره ها به مطلب امتیاز دهید!

میانگین رضایت کاربران 5 / 5. تعداد رای: 1

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا