نمونه کارهای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد چگونه انجام می شود؟

لیزر موهای زائد از پر طرفدارترین روش‌های رفع موهای ناخواسته و زائد بدن است. به ویژه در سال های اخیر باعث خلاصی از سالن های اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی شده است. بعلاوه از ایجاد موها زیر پوستی و جوش جلوگیری می کند.  ولی لیزر موهای زائد مانند هر تکنولوژى جدیدی می تواند مورد سوء استفاده قرار گیرد و خیلی از کسانی که بدون آگاهی قبلی و صرفا بر مبنای تبلیغات یا قیمت‌های ارزانتر اقدام به انجام لیزر موهای زائد می کنند را مأیوس کرده‌اند. پیشنهاد ما به شما این است که برای اقدام در این زمینه و دریافت بهترین خدمات لیزر موهای زائد، با مشاوران ما در کلینیک آتریسا ارتباط بگیرید تا در اسرع وقت بتوانید برای آن اقدام کنید.

برای درخواست مشاوره، فرم زیر را پر کنید:

برای درخواست مشاوره، فرم زیر را پر کنید:

در مورد لیزر موهای زائد ببیشتر بدانیم :

سوالات متداول :

آیا لیزر موهای زائد دردناک است؟

درد لیزر بسته به آستانه درد هر فرد ممکن است متفاوت باشد و برای بعضی دردناک­تر است. دستگاه­ های مدرنی که دارای خنک کننده هستند تا حد زیادی درد ناشی از لیزر مو را کاهش می‌­دهند.

عوارض لیزر موهای زائد چیست؟

در صورتی که به توصیه‌های قبل و بعد از لیزر به طور کامل عمل شود و پزشک و اپراتور از تمامی شرایط فرد اطلاع کامل داشته باشند عارضه خاصی رخ نمی‌دهد.

آیا لیزر باعث ناباروری یا سرطان می‌شود؟

خیر! بارها در مورد سرطان‌زا بودن یا تاثیر لیزر در بارداری و کارکرد اندام­ های داخلی بدن شایعاتی شنیده‌ایم. ولی واقعیت این است که تا کنون هیچ مقاله علمی چاپ شده یا ژورنال تخصصی بروز عوارض در اثر لیزر را ثابت نکرده‌اند.

لیزر موهای زائد برای چه کسانی ممنوع است؟

کسانی که دچار بیماری های فعال پوستی مثل اگزما، کهیر، زگیل، هرپس(تبخال) و جوش فعال  هستند، نباید از لیزر موهای زائد استفاده کنند. بعلاوه لیزر موهای زائد برای خانم­ هایی که در دوران بارداری یا شیردهی هستند توصیه نمی‌­شود.

آیا لیزر در رفع موهای زیر پوستی هم موثر است؟

لیزر موهای زائد به دلیل نابود کردن فولیکول مو تاثیر دائمی و چشمگیری در رفع موهای زیرپوستی دارد.