خدمات زیبایی و جوان سازی

فیشیال برای آقایان +عکس

3
(1)

فیشیال آقایان چگونه انجام می‌شود؟ برای افرادی که با فیشیال آشنایی ندارند، شاید این نتها یک نوع ولخرجی زنانه بنظر برسد. اما این یک باور اشتباه است. شاید در گذشته فیشیال تنها اسپا بوده است. ولی هم اکنون فیشیال را به عنوان یک نوع مراقبت پوستی در نظر می‌گیرند. آن را همچون اصلاح صورت در نظر بگیرید. به یقین شما برای اصلاح صورت به یک شخص حرفه‌ای اعتماد می‌کنید. پس چرا اینکار را برای پوست صورتتان هم انجام نمی‌دهید. در نتیجه فیشیال نوعی مراقبت پوستی است که مردان هم به آن احتیاج دارند. در ادامه این مقاله از کلینیک آتریسا با ما همراه باشید تا بیشتر با فیشیال برای آقایان آشنا شوید.  

فیشیال برای آقایان

فیشیال چیست؟

پاسخ این سوال این است که فیشیال نوعی درمان پوستی است که به وسیله یک فرد متخصص دارای مجوز صورت می‌گیرد. با انجام این نوع مراقبت پوستی منافذ پوست تمیز می‌شوند، سلول های مرده لایه‌برداری خواهند شد. بعلاوه مشکلات شایع پوستی با ماسک صورت معالجه و برطرف می‌شوند. فیشیال در واقع راه حلی مناسب برای جوانسازی و تغذیه بهتر پوست صورت است که به شما پوستی سالم تر و جوان‌تر را هدیه می‌دهد.

چند دلیل مهم برای انجام فیشیال مردان

اغلب مردان در فعالیت‌های روزانه شان بیشتر از بانوان در معرض نور خورشید قرار دارند. علاوه بر این، چون پوست مردان منافذی خشن‌تر و بزرگ‌تر دارد. احتمال بیشتری وجود دارد که از نور خورشید آسیب ببینند. به همین علت، فیشیال صورت برای آقایان بسیار توصیه می‌شود.  

فیشیال یک نوع شست و شوی قوی برای صورت

 چندین سال است که از فیشیال به عنوان شیوه‌ای برای سم زدایی بدن استفاده می‌شود. این فقط یکی از فوائد بی شمار آن به حساب می‌آید. با انجام فیشیال یک نوع پاکسازی کامل و عمیق برای پوست آغاز می‌شود. امکان دارد از پاک کننده‌های پوستی مختلف برای این کار استفاده شود. بخور می‌تواند منافذ پوستتان را باز کند و آلودگی‌های عمیق را از بین ببرد. امروزه تمامی متخصصین مراقبت از پوست، از بخور برای فیشیال استفاده نمی‌کنند. ولی اگر حتی این کار را انجام ندهند، تکنیک‌هایی برای پاکسازی و ماساژ صورت وجود دارد که بهتر از کارهایی است که در خانه می‌توانید انجام دهید.  

فیشیال برای آقایان

فیشیال جوش‌های سر سیاه را از بین می‌برد

هدف اصلی فیشیال صورت پاکسازی کامل و عمیق صورت است. متخصص فیشیال جوش های سر سیاه را به راحتی بیرون می‌آورد و به این شکل منافذ پوست شما باز می‌شوند. این کار مثل فشار دادن جوش‌ها روی صورت انجام نمی‌شود. انجام فیشیال صورت ریسک ایجاد زخم یا آسیب‌های بلند مدت را به کمترین میزان آن می‌رساند. وقتی منافذ پوست پاک می‌شوند، متخصص پوست می‌تواند با رتینول یا اسیدهای آلفا هیدروکسی به آن‌ها نفوظ کند تا منافذ شما را به طور کامل پاکسازی کند. این خود به کاهش یافتن اندازه منافذ شما کمک خواهد کرد و بعلاوه رنگ و ظاهری بهتر به پوستتان می‌دهد. از بهترین راه‌های تمیز کردن پوست، خارج کردن جوش‌های سر سیاه از آن است.

لایه‌ برداری فیشیال راهی ایمن‌تر و بهتر از روش‌های خانگی

فیشیال در قیاس با درمان‌های خانگی، لایه برداری عمیق‌تری را به ارمغان می‌آورد. لایه برداری پوست با فیشیال می‌تواند شما را از شر سلول‌های مرده پوست خلاص کند. رنگ پوستتان را بهبود ببخشد، منافذ آن را کوچکتر کند و بعلاوه با محصولاتی که برای پاکسازی پوست بکار برده می‌شوند. به عمق بیشتری نفوذ می‌کند و نتیجه بهتری بدست می‌آید.  

برعکس اسکراب‌های خانگی، محصولات لایه‌بردار حرفه‌ای لایه‌های زیرین و عمیق پوست شما را هدف قرار می‌دهند و سلول های مرده آن را از بین می‌برند. این نوع محصولات لایه بردار حرفه‌ای نوعی لایه بردار شیمیایی هستند که از آنزیم‌ها و اسید ها برای شکستن پیوندهای میان سلول‌های پوستی و برطرف کردن آن‌ها بکار می روند. برعکس اسکراب که تنها می‌تواند سطح پوست را هدف قرار بدهد. متخصصان فیشیال قادرند با خیالی راحت از این نوع محصولات استفاده کرده و به نتایجی بهتر دست یابند.

فیشیال شیوه‌ای مناسب برای شناخت کامل پوست

از دیگر دلائلی که باید مردان فیشیال صورت انجام دهند این است که می‌توانند به شناخت بهتری از پوست خود برسند. متخصص فیشیال به شما می‌گوید آیا از محصولی مناسب استفاده می‌کنید یا اینکه محصولات دقیقا همان کاری را انجام می‌دهند که انتظار دارید یا نه. درست مثل اینکه یک مکانیک اتومبیل شما را بررسی کند. فیشیال آقایان راه مناسبی است که در مورد پوستتان، نوع و وضعیت آن بیشتر بدانید. علاوه بر این، متخصصان فیشیال می‌توانند برای برطرف کردن مشکلات پوستی کوتاه یا بلند مدت به شما محصولات مناسب پوستی معرفی کنند.

حرفه‌ای‌ها ابزارهای بهتری بکار می برند

 متخصصین فیشیال از محصولات بهتری برای بهبود و درمان پوست شما استفاده می‌کنند. آن ها از فرکانس رادیویی، چراغ های LED، اولتراسوند و جریان الکتریکی بهره می‌برند. این ها در واقع دستگاه‌هایی هستند که تنها توسط متخصصین می‌توانند برای بهبود وضعیت پوست شما مورد استفاده قرار بگیرند. البته همه فیشیال‌ها شامل گزینه‌های درمانی قوی‌تر نیستند ولی استاندارد به شمار می‌آیند.

فیشیال برای آقایان

فیشیال‌ها موجب آرامش شما می‌شوند

یکی از مزیت‌های انجام فیشیال برای آقایان آرامش بخشی آن است. اکثر درمان های فیشیال شامل ماساژ صورت هم هستند که موجب می شوند جریان خون تحریک شود. بعلاوه نقاطی که فشاری هستند را می‌تواند هدف قرار دهد که به افراد حس آرامش می‌دهد و آن‌ها را از شر استرس‌ها خلاص می‌کند. به همین خاطر است که خیلی از اشخاص بعد از هفته‌های خسته کننده و طولانی مدت به فکر مراقبت‌های پوستی می‌افتند.

تجربه منحصر به فرد اصلاح صورت

 اصلاح صورت در واقع قسمتی از کارهای مردانه به حساب می‌آید. هر مردی علی الخصوص مردان شاغل باید یک روز در میان یا هفته‌ای یکبار صورتشان را اصلاح کنند. لایه برداری صورت می‌تواند به رهایی از شر سلول‌های مرده و آزاد شدن موهایی که زیر پوستی هستند کمک کند. انجام فیشیال نه فقط موجب صاف شدن پوست می‌شود بلکه تجربه اصلاح بهتر و منحصر به فردی را به شما می‌دهد.

نتیجه گیری

مردان هم می‌توانند انواع فیشیال را با بهره‌مندی از خواص متعدد آن انجام دهند. پوست صورت ما همیشه به مراقبت‌های خاصی نیاز دارد تا شاداب و سالم باشد و زیبایی چهره ما را بیشتر نمایان کند. خدمات پوستی و استفاده از روتین‌های مراقبت از پوست ومو تنها مختص بانوان نیست. آقایان هم با شرایط فعلی زندگی ماشینی و روزمره باید به فکر ترمیم و پاکسازی پوست خود باشند.

سوالات متداول

آیا فیشیال صورت برای همه انواع پوست مناسب است؟

بله، با توجه به اینکه چه نوع پوستی دارید درمان مناسب شما با فیشیال صورت ارائه می‌شود.

آیا پیش از فیشیال پوست مراقبت های ویژه‌ای مورد نیاز است؟

دست کم یک روز پیش از انجام فیشیال از لایه‌بردار استفاده نکنید و آقایان هم صبح روزی که می‌خواهند فیشیال انجام دهند شیو نکنند.

پس از فیشیال صورت چه مراقبت هایی لازم است؟

باتوجه به حساس شدن پوست به گونه دستور العملی که متخصص فیشیال از شما می‌خواهد عمل کنید.

فیشیال چند جلسه طول می‌کشد؟

با توجه به وضعیت و نوع پوست هر فرد متفاوت است.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

با انتخاب ستاره ها به مطلب امتیاز دهید!

میانگین رضایت کاربران 3 / 5. تعداد رای: 1

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید!

6 پرسش و پاسخ

    1. سلام وقت بخیر
      روز درمان نباید اصلاح صورت انجام دهید. این کار را باید حتما در روزهای قبل از فیشیال صورت انجام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا