Previous
Next
Previous
Next

لاغری با دستگاه

برای کاهش وزن و کاهش سایز راههای متفاوتی وجود دارد. رژیم درمانی، ورزش‌ کردن، عمل جراحی و …
این روزها افراد به دلیل مشغله‌های زیاد امکان ورزش هر روزه یا حتی پیاده‌روی‌های روزانه را ندارند. عمل جراحی هم به دلیل هزینه بالا یا به دلیل بیهوشی و درد و دوران نقاهت طرفداران خاص خودش را دارد. رژیم‌ گرفتن هم برای بعضی از افراد سخت و طاقت‌فرساست برای همین همیشه از کاهش وزن فراری‌اند. اما چاره چیست؟ برای کاهش وزن و کاهش سایز چه باید کرد؟

روش پرطرفدار این روزها برای لاغری!

یکی از روش‌هایی که این روزها به دلیل سبک زندگی‌ها، طرفداران بسیاری دارد استفاده از دستگاه‌های لاغری است. واحد لاغری کلینیک آتریسا علاوه بر تغذیه و رژیم درمانی، به روزترین دستگاه‌های لاغری دنیا را استفاده می‌کند که هیچ عارضه‌ای ندارند، بدون خون‌ریزی و دوران نقاهت هستند و هنگام استفاده از آن‌ها هیچ دردی احساس نمی‌کنید.

چرا دستگاه‌های لاغری را برای کاهش سایز انتخاب کنم؟

گاهی اوقات چربی‌ها فقط در بعضی از نواحی بدن تراکم و تجمع بیشتری دارند. رعایت رژیم‌های غذایی و ورزش‌های سخت باعث لاغری کل بدن می‌شود و نمی‌تواند لاغری فقط در یک ناحیه خاص را سبب شود. اما دستگاه‌های لاغری این امکان را دارند که فقط چربی‌های موضعی یک ناحیه مثل شکم، پهلو، ران، پشت بدن و … را کاهش دهند بدون اینکه عضله سوزی اتفاق بیفتد یا گرسنگی بکشید. در واقع با دستگاه‌های لاغری می‌‌توانید خیلی راحت به تناسب اندام برسید.

دستگاه‌های لاغری چگونه باعث کاهش سایز می‌شوند؟

دستگاه‌های لاغری مکانسیم‌های متفاوتی دارند. بعضی با ایجاد سرما، گرما، لرزش و .. باعث لیز چربی‌ها می‌شوند و چربی‌های‌ اضافی از طریق سیستم لنفاوی از بدن دفع می‌شود.

سوالات متداول :

دستگاه‌های لاغری درد دارند؟

دستگاه‌های لاغری جوری طراحی شدند که وقت استفاده از آن‌ها هیچ دردی احساس نمی‌کنید. برای همین نیازی به استفاده از بی‌حسی نیست.

از کجا بدونم کدوم دستگاه لاغری برام مناسبه؟

تشخیص اینکه کدوم دستگاه برای شما مناسبه با کارشناسان کلینیک ما با توجه به میزان چربی بدن شما، سابقه بیماری، سن، ناحیه‌ای که قصد کاهش سایز آن را دارید انتخاب میشه.

کاهش سایز با دستگاه‌های لاغری عارضه ندارد؟

دستگاه‌های لاغری هیچ گونه عارضه‌ای ندارند چون چربی‌ها به مرور از سیستم لنفاوی شما دفع می‌شوند و هیچ آسیبی به هیچ کدام از اندام‌های داخلی بدن شما وارد نمی‌شود.

فقط با یک پکیچ می‌توانم به اندام ایدئال برسم؟

بستگی به میزان توده چربی بدن شما دارد. گاهی با یک دوره استفاده از دستگاه‌های لاغری تناسب اندام و سایز ایدئال حاصل می‌شود و گاهی به تعداد جلسات بیشتر نیاز است.

دستگاه‌های لاغری برای کدام نواحی بدن کاربرد دارند؟

بیشتر دستگاه‌های لاغری برای ناحیه ران، شکم، پهلو، بازو و باسن کارکرد دارند.

در هر جلسه استفاده از دستگاه‌های لاغری چقدر کاهش سایز خواهم داشت؟

بعضی از دستگاه‌های لاغری مثل کرایولیپولیز در یک جلسه باعث کاهش سایز شما می‌شود اما بعضی از دستگاه‌های لاغری هستند که باید چندین جلسه از آن‌ها استفاده کنید. برای همین می‌توانید از پکیج‌های لاغری مقرون به صرفه کلینیک آتریسا استفاده کنید.

نیازی هست در کنار استفاده از دستگاه‌های لاغری رژیم بگیرم یا ورزش کنم؟

مکانسیم دستگاه‌های لاغری این‌گونه است که با لیز کردن چربی‌ها و دفع آن از طریق سیستم لنفاوی باعث کاهش چربی و سایز بدن شما می‌شود برای همین برای رسیدن به نتیجه ایدئال بهتر است در کنار دستگاه‌های لاغری سبک زندگی سالم داشته باشید و علاوه بر تغذیه ورزش هم انجام دهید.

فیلم رضایت مشتری ها از واحد لاغری کلینیک آتریسا :

اگه نگران اضافه وزنت هستید، اگه از رژیم و ورزش نتیجه نگرفتی، خودت رو بسپر به آتریسا!

  • این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.