آشنایی با کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی آتریسا

• کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی آتریسـا، در سال 1393 با کسب مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، پس از تجارب چندین ساله مدیران آن در راه اندازی و مدیریت مراکز تخصصی، با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا در یک واحد با مساحت 120 متر مربع تأسیس گردید.

• پس از سه سال تلاش و مداومت در توسعه و استفاده بهینه از اعتماد مردم که به عنوان شرکاء اصلی کلینیک آتریسا محسوب می گردند، در حال حاضر کلینیک مرکزی در فضایی مشتمل بر 10 واحد، به همراه دوشعبه در غرب و شرق تهران با مجموع متراژ بیش از 2000 متر مربع و با بهره گیری از 6 اتاق عمل با تجهیزات پیشرفته و با همراهی بیش از 130 نفر پرسنل جهت ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی مختلف مانند مشاوره جراحی های بینی و لیپوماتیک، کاشت مو، خدمات جوان سازی پوست، لیزر موهای زائد و تزریق انواع ژل و بوتاکس و… پاسخگوی نیازهای مراجعین بوده و کلیه خدمات تشخیصی و درمانی را با بهترین کیفیت ارائه می نماید.

• آتریسا برترین تجهیزات و فناوری های نوین زیبایی (بر طبق استاندارد های FDA و مورد تایید وزارت بهداشت و درمان کشور) و جمــعـی از مجربترین پزشـکان و متخصصان زیبایی را، برای رسانیدن شما به آنچـه که ایــده آل و دلخواهـتان اســت گـرد هــم آورده و در آستانه چهار سالگی فعالیت، از مجهزترین و مطـرح ترین مـراکز پوست، مو، زیبایی و لیزر در کشــور می باشد که نه تنها افتخار خدمت رسانی به هموطنان عزیز را دارد، بلکه سالانه پذیرای تعداد قابل توجهی از متقاضیان خارج کشور است که به دلیل تمایز کیفیت و خدمات ارائه شده در این مرکز، زیبایی و سلامت خود را به ما سپرده اند. لازم به ذکر است تعداد مراجعین روزانه این کلینیک بیش از 700 نفر بوده و علاوه بر ارائه خدمات پوست، مو و زیبایی با افتتاح کلینیک تخصصی لاغری پاسخگوی نیاز مراجعه کنندگان به این خدمت نیز می باشد.

• ارتقاء سطح دانش عمومی جامعه در زمینه شناخت و انتخاب بهترین خدمات زیبایی و همچنین ایجاد یک استاندارد مشخص جهت ارائه خدمات به مراجعه کنندگان از وظایف و اهداف این مجموعه می باشد.

• گروه کلینیک های آتریسا با پشتوانه سالها تجربه و بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و کادری مجرب و کارآزموده، و ایجاد یک مجموعه معتبر در ارائه خدمات زیبایی، مفتخر به همراهیتان می باشد.

 گروه کلینیک های آتریسا