کلینیک آتریسا

آشنایی با کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی آتریسا(سپنتا پرگاس طب)

• بنیان اولیه کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی آتریسا، در سال 1393 با کسب مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پس از تجارب چندین ساله مدیران آن در راه اندازی و مدیریت مراکز تخصصی، با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا در یک واحد با مساحت 120 متر مربع بنا نهاده شد.

• پس از پنج سال تلاش و مداومت در توسعه و استفاده بهینه از اعتماد مردم که به عنوان شرکاء اصلی کلینیک آتریسا محسوب می گردند، در حال حاضر شعبه مرکزی کلینیک در فضایی مشتمل بر 11 واحد با مجموع متراژ بیش از 1500 متر مربع و با بهره گیری از 6 اتاق عمل با تجهیزات پیشرفته و با همراهی بیش از 200 نفر پرسنل جهت ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی مختلف مانند مشاوره جراحی های زیبایی، کاشت مو و ابرو، خدمات جوان سازی و درمان پوست، لیزر موهای زائد، تزریق انواع ژل و بوتاکس و … پاسخگوی نیازهای مراجعین بوده و کلیه خدمات تشخیصی و درمانی را با بهترین کیفیت ارائه می نماید.

• آتریسا برترین تجهیزات و فناوری های نوین زیبایی (بر طبق استانداردهای FDA و مورد تایید وزارت بهداشت و درمان کشور) و جمعی از مجرب ترین پزشکان و متخصصان زیبایی را، برای رسانیدن شما به آنچه که ایده آل و دلخواهتان است گرد هم آورده و در آستانه شش سالگی فعالیت، یکی از مجهزترین و مطرح ترین مراکز پوست، مو، زیبایی و لیزر با دریافت عنوان بزرگترین مرکز لیزر خاورمیانه در کشور می باشد که نه تنها افتخار خدمت رسانی به هموطنان عزیز را دارد، بلکه سالانه پذیرای تعداد قابل توجهی از متقاضیان خارج کشور است که به دلیل تمایز کیفیت و خدمات ارائه شده در این مرکز، زیبایی و سلامت خود را به ما سپرده اند. لازم به ذکر است تعداد مراجعین روزانه این کلینیک بیش از 1500 نفر می باشد.

• ارتقاء سطح سلامت و دانش عمومی جامعه در زمینه شناخت و انتخاب بهترین خدمات زیبایی و همچنین ایجاد یک استاندارد مشخص جهت ارائه خدمات به مراجعه کنندگان از وظایف و اهداف این مجموعه می باشد. کلینیک آتریسا در راستای ارائه بهترین خدمات برای جلب رضایت شما مراجعه کنندگان عزیز به تلاش روز افزون خود ادامه می دهد. همواره تاکید ما در بهبود عملکرد پرسنل و گسترش خدمات ارائه شده در یک فرآیند پویا می باشد.

• مجموعه کلینیک های آتریسا با کسب عنوان کارآفرین برتر سال مفتخر است که توانسته یک مجموعه زیبایی و درمانی را با فراهم آوردن محیطی سازمانی، آینده نگر، رو به پیشرفت و با امنیت شغلی بالا برای افراد متخصص اشتغال ایجاد کند.

 گروه کلینیک های آتریسا  

دکمه بازگشت به بالا