کاشت مو

ارزانترین هزینه کاشت مو در سال 1402 – کلینیک آتریسا

0
(0)

 هزینه کاشت مو ممکن است از دغدغه های بسیاری از افراد برای رهایی از ریزش مو و طاسی سر باشد. مو از جمله موثرترین فاکتورهای زیبایی به شمار می آید. به همین علت افراد زیادی هستند که برای رفع طاسی موی سر راه های مختلفی را امتحان می کنند. هنگامی که مصرف دارو و محلول های موضعی تاثیر چندانی ندارد، تنها گزینه پیش رو عمل کاشت مو است.در این مقاله از کلینیک آتریسا به بررسی این موضوع می پردازیم.

کمترین هزینه کاشت مو به روش fue و sut

جدیدترین شیوه های کاشت مو

وجود خطا موجب عوارض جبران ناپذیر می شود، به همین علت است که هر قیمت بالایی را نباید به عنوان نشانه ای از تخصص بالای جراح در نظر بگیرید. این امکان وجود دارد که بعضی از افراد سودجو به شما کمترین هزینه کاشت مو را برای انجام این عمل بسیار حساس پیشنهاد بدهند. پس در این مورد هوشیار باشید و با آگاهی کامل با انتخاب بهترین جراح و بهترین شیوه کاشت مو برای این عمل اقدام کنید.

کاشت مو در کمتـرین زمان به داشتن موهای پر پشت و زیبا کمک می کند. بزرگتـرین مانع این عمل هزینه های زیاد بعضی از کلینیک های تخصصی در این زمینـه است. ما در این مطلب سعی داریم بجز معرفی جدیدترین شیوه های کاشت مو fue و sut، به مهم ترین فاکتورهایی که هزینه کاشت مو را هم بپردازیم. این را در نظر داشته باشید که کاشت مو از حساسیت زیادی برخوردار است.

نحوه محاسبه هزینه کاشت مو

کاشت مو بهترین روش برای درمان طاسی و احیاء مو است. این عمل در دسته عمل های زیبایی قرار دارد و بیشتر بیمه های کشور هیچ گونه تعهدی برای پرداخت هزینه های آن ندارند. به همین علت از جمله مهم ترین دغدغه های افراد برای انجام کاشت مو هزینه های آن است.

موارد زیر در تعیین هزینه های کاشت مو بسیار موثرند:

 • شیوه انجام کاشت مو
 • تجهیزات پزشکی کلینیک
 • میزان طاسی و ریزش مو
 • میزان گرافت های کاشتـه شـده
 • مهارت و تخصص جراح
 • سن فرد متقاضی کاشت مو
 • نوع و ناحیه بانک مو

دستور العمل های وزارت بهداشت به منظور تعیین دستمزد پزشکان و کادر درمانی، هزینه کاشت مو را مشخص می کند.

هزینه کاشت مو در سال گذشته

توجه داشته باشید که امروزه کاشت مو جزو یکی از متداول ترین جراحی های زیبایی به حساب می آید. متقاضیان زیادی هم در کشورمان ایران دارد که می خواهند کاشت مو انجام دهند. تعیین قیمت و هزینه کاشت مو در سال 1401 را می توان یک مساله مهم به حساب آورد. در نتیجه عوامل موثر را باید بررسی کنیم که هزینه دقیقا مشخص شود. چون هزینه کاشت مو متاثر از عواملی است مانند تورم در کشور و عوامل دیگر. پزشک با یک قیمت ثابت نتواند آن را اعلام کند.  اما بصورت کلی می توان این قیمت را متغیر در نظر گرفت.

کمترین هزینه کاشت مو به روش fue و sut

قیمت و هزینه کاشت مو در سال 1402

هزینه کاشت مو در کلینیک آتریسا و در سال 1402 با توجه به فاکتورهایی که در بالا آوردیم و شیوه انجام آن یعنی دو روش FUE و  SUT بستگی دارد که در ادامه با تشریح شیوه ها از نظر تکنیک و قیمت به بررسی کامل آن می پردازیم. قیمت کاشت مو متغیر است. اما شروع قیمت از 10 میلیون تومان است، این قیمت می تواند با توجه به شرایط خیلی بیشتر از این ها باشد.

هزینه کاشت مو به روش FUE  

این روش از بهترین و جدید ترین شیوه های کاشت مو به شمار می آید. همچنین این روش تاییدیه های بین المللی از FDA و متخصصان پوست و موی آمریکا را نیز دارد. به همین علت به عنوان یکی از روش های پر کاربرد کاشت مو معرفی و ارائه می شود.

در این شیوه تنها امکان برداشت فولیکول به حالت تک واحدی و تکی وجود دارد که اکثرا برای کسانی که دچار ریزش موی شدید هستند  و بانک موی خیلی ضعیفی دارند پیشنهاد می گردد. روش FUE با سرعتی قابل قبول و کیفیت خیلی بالا انجام می شود که نهایتا نتیجه کاشت مو خیلی طبیعی بنظر می رسد.

از جمله کاربرد هایی که این شیوه دارد کاشت ریش، سیبیل و ابرو است. ابزارهایی که در این شیوه به کار می روند، به طور معمول سوراخ هایی با قطر 1 میلی متر بوجود می آورند. به همین علت از این ابزار ها در کاشت ابرو هم استفاده می شود.

مهم ترین مزایای کاشت مو

 • این شیوه کم تهاجمی هیچ نوع برش یا بخیه ای ندارد.
 • عوارضی خیلی کم دارد و بهبودی اتفاق می افتد.
 • امکان برداشتن موهای نازک در این شیوه وجود دارد.
 • شیوه FUE برای اشخاصی که پوست سر سفتی دارند مطلوب است.
 • فولیکول ها کمترین آسیب را بوجود می آورند.
 • برای برداشت گرافت ها سرعت بالاتری و بدون محدودیت وجود دارد.
 • در ناحیه برداشته شدن گرافت ها هیچ نوع زخمی نیست.
 • این شیوه با خود کمترین درد را به همراه دارد.
کمترین هزینه کاشت مو به روش fue و sut

هزینه کاشت مو به روش SUT

شیوه کاشت مو با SUT جدیدترین روش در کشورمان ایران است. برداشت مو به وسیله دستگاه انجام می شود. این دستگاه سرعت عمل بالاتری در مقایسه با دست انسان و برداشت فولیکولی(شیوه FIT ( دارد. بنابر این، هزینه کاشت مو به شیوه SUT در قیاس با FIT کمتر است. در شیوه FIT اگر تعداد گرافت ها از 2500 تا، برای کاشت مو مورد نیاز باشد، اتمام عمل در 2 روز انجام خواهد شد.

هزینه کاشت مو در تهران

در صورتی که شما ساکن تهران هستید و فکرتان درگیر کاشت مو در تهران است، به احتمال زیاد یکی از فاکتورهای مهم هزینه عمل است. به همین دلیل شما باید عواملی را که در تعیین هزینه های کاشت مو مهم هستند را در نظر بگیرید. پیشنهاد ما به شما این است که از عوامل موثر روی هزینه کاشت باخبر شوید که بعد از عمل از انجام آن پشیمان نشوید. ما با یک حساب سرانگشتی می توانیم هزینه آن در تهران را برایتان محاسبه کنیم. هزینه کاشت مو در پایتخت با سایر شهرها متفاوت است.

شیوه کاشت مو هزینه کاشت مو
روش fueاز 14 میلیون تومان
روش sutاز 14 میلیون تومان

هزینه کاشت مو در شیراز

کاشت مو در شهر شیراز و همچنین کاشت ابرو از خدمات مهمی است که  کلینیک های تخصصی زیبایی باید آن را ارائه بدهند. اما با توجه به اینکه امکانات کلینیک های تهران خیلی بیشتر است. تعداد زیادی از متقاضیان هم نیاز به انجام کاشت مو دارند در نتیجه بهتر است که بهترین کلینیک را بدلیل حساسیت این عمل انتخاب کنید.

هزینه کاشت مو به شیوه SUT در شیراز

برای با خبر شدن از هزینه های کاشت مو به این شیوه بهتر است توجه داشته باشید که باید:

• الگوی ریزش مو شما مشخص شود
• تعداد گرافت های مورد نیاز برای عمل کاشت مو معین شود

کاشت مو به روش FUE در شیراز

کاشت مو با کمک تکنیک FUT  در دهه نود انجام می شد. اما با روش FUE در سال 2000 توسعه پیدا کرد و در سال 2005 جایگزین آن شد.

هزینه این عمل به شیوه  fue  در شیراز متغیر است.

ارزانترین هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو در پیشانی زنان

این هزینه برای بانوانی که می‌خواهند پیشانی کوتاه‌تری داشته باشند. به عوامل زیادی بستگی دارد. این عوامل در واقع شامل حجم ناحیه پیوند، روش کاشت مو، تجربه و مهارت جراح و محل قرار گرفتن کلینیک است. به این نکته توجه کنید که هزینه کاشت مو در هر مرکز و کلینیکی نسبت به دیگری متفاوت است. به طوری که هزینه کاشت مویی که توسط جراحان مجرب و حاذق در کلینیک های معتبر و مجهز انجام می شود بیشتر است.  

قیمت کاشت هر تار مو

هزینه کاشت هر تار مو به روش‌های مختلف کاشت مو بستگی دارد. برای هر روش قیمت آن با دیگری متفاوت است. روش‌هایی که در کلینیک آتریسا انجام می‌شوند روش‌های fue و sut هستند. هزینه هر یک از دو روش بسته به نیاز هر فرد می‌تواند متغیر باشد. هم اکنون از 14 میلیون تومان به بالاست.

 هزینه کاشت مو در بندرعباس

کاشت مو در شهرستان‌ها نیز انجام می‌شود و بسته به مرکز و کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید از روش‌ها و تجهیزات مختلفی استفاده می‌شود. ولی به یقین امکانات و تجهیزات بیشتر و متخصصین با تجربه‌تری در تهران و کلینیک آتریسا هستند که می‌توانند برای داشتن یک تجربه منحصر به فرد به شما کمک کنند. تا بهترین نتیجه را بدست آورید.

نتیجه گیری

برای کاشت مو چندین روش وجود دارد از جمله fue و sut. با توجه به میزان طاسی سر و خواست شما متخصص یک روش را انتخاب می کند. این روش روشی دائمی برای داشتن موهایی پر پشت و زیبا است. پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد انجام کاشت مو را دارید با مشاوران ما در کلینیک آتریسا تماس بگیرید تا در اسرع وقت بتوانید برای این منظور اقدام کنید.

سوالات متداول کاشت مو

ریزش مو در بیشتر افراد، چه آقایان و چه خانم ها رخ می دهد. برای رفع این مشکل از روش های مختلف کاشت مو با توجه به نوع ریزش یا طاسی سر استفاده می کنند.

ریزش مو در بیشتر افراد، چه آقایان و چه خانم ها رخ می دهد. برای رفع این مشکل از روش های مختلف کاشت مو با توجه به نوع ریزش یا طاسی سر استفاده می کنند.

فولیکول های اهدا کننده از کجا استخراج می شوند ؟

برای اینکه عمل کاشت مو با موفقیت انجام شود. واحدهای فولیکول از ناحیه هایی از سر یا بدن فرد بیمار استخراج می شوند. زیرا اگر فولیکول های مو از شخص دیگری در بدن بیمار پیوند شود. بدن آن را خارجی تشخیص می دهد و پیوند را رد می کند. فولیکول های مو به طور کلی از ناحیه پشت سر و بالای گردن (نوچال nuchal) گرفتـه می شوند. در موارد بسیار نادر که به اندازه کافی موهای سالم در این ناحیه وجود نداشته باشد. فولیکول های مو از سایر قسمت های بدن مثل بازوها یا قفسه سینه برداشته می شوند.

انواع روش های کاشت مو چیست ؟

قدیمی ترین روش کاشت مو روش FUT است. به دلیل برداشت های فلپی از بانک مو و وجود طولانی مدت زخم و بخیه استفاده از آن منسوخ شد. پس از آن روش های اصلاح شـده FIT و FUE با برداشت دانه ای گرافت ها بدون نیاز به جراحی متداول شد. اما کاشت همچنان توسط شیارهای ایجاد شـده انجام می شد. در سالهای اخیر روش جدید SUT با استفاده از تجهیزات پیشرفته بدون آسیب به گرافت های مو طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

آیا کاشت مو درد به همراه دارد؟

برای انجام پیوند مو، در ابتدا به ناحیه دریافت کننده سر و بانک مو بی حسی موضعی تزریق می شود. پوست سر فرد بی حس می شود. برای یک یا دو روز اول به او قرص یا پمادهای مسکن تجویز می شود.

کاشت مو چه مدت طول می کشد ؟

قطعا هرچه میزان ریزش مو بیشتر و ناحیه مورد نیاز پیوند وسیع تر باشد. کاشت مو نیز بیشتر طول خواهد کشید؛ در صورتی که ناحیه طاسی سر بزرگ باشد. ممکن است برای تکمیل کاشت مو چندین جلسه نیاز شود. البته روش کاشت مو نیز تاثیر فراوانی در مدت زمان انجام آن دارد. به طور کلی در روش های جدید طی یک جلسه چهار تا شش ساعته انجام می شود.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

با انتخاب ستاره ها به مطلب امتیاز دهید!

میانگین رضایت کاربران 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا