زیبایی دندان

بهترین کلینیک زیبایی دندان تهران | دکتر بهاره راستگو

5
(2)

بهترین کلینیک زیبایی دندان تهران چه خصوصیاتی دارد؟ اگر جزو آن افرادی هستید که می‌خواهید برای زیبایی بیشتر دندان هایتان، ایمپلنت و یا ارتودنسی دندان انجام بدهید تا لبخندی زیبا داشته باشید. ولی نمی‌دانید به چه کلینیکی مراجعه کنید. اگر می‌خواهید  بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران را بیابید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم این مقاله از کلینیک آتریسا را تا پایان ملاحظه کنید تا با مهم‌ترین نکات برای انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی آشنایی پیدا کنید و بهترین انتخاب را انجام دهید.

بهترین کلینیک زیبایی دندان تهران  

زیبایی دندان چیست؟

زیبایی شناسی زیر شاخه و تخصصی پایه در دانش دندانپزشکی نوین به شمار می‌آید. دندانپزشک متخصص زیبایی به وسیله امکانات، تجهیزات و مواد خاصی اقدام به این کار یعنی زیباسازی دندان‌ها می‌کند. در حقیقت هر اقدامی که در این شاخه از دندانپزشکی انجام می‌شود برای دستیابی به طرح لبخندی منحصر یه فرد و زیباست.

با وجود اینکه تمرکز اصلی دندانپزشک متخصص زیبایی دندان روی بهبود یافتن زیبایی ظاهری دندان هاست ولی این کار با عملکرد بهتر دندان ها نیز مرتبط خواهد بود. دو شاخه دیگر از علم دندانپزشکی هم وجود دارد که با دندانپزشکی زیبایی ارتباط نزدیکی دارد: پروتز دندانی و ارتودنسی.

روش های مختلفی به منظور سفیدی و زیباسازی دندان وجود دارد که هر یک معایب و مزایای خاص خودشان را دارند. در این مقاله به کمک دکتر بهاره راستگو به انواع مختلف روش‌های زیبایی دندان در کلینیک آتریسا می‌پردازیم.

انواع شیوه های زیبایی دندان

تغییر رنگ دندان‌ها به دلیل عوامل مختلفی همچون مصرف نوشیدنی‌ها و استعمال سیگار و دخانیات انجام می‌شود. حتی انواع مواد غذایی هم در تغییر رنگ دندان  موثرند. از جمله مهم ترین آن ها می‌توان به ادویه‌ها اشاره کرد. عامل دیگر گذشت زمان است که موجب ضعیف شدن مینای دندان می‌شود و می‌تواند رنگ دندان‌ها را تغییر دهد. برای زیبایی دندان ها و همچنین سفید کردن آن ها 4 روش متداول وجود دارد از جمله: بلیچینگ، لمینت، لاک سفید کننده دندان و ماسک دندان.

بهترین کلینیک زیبایی دندان تهران  

انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران

همه کلینیک های دندانپزشکی برای خدمت دهی به مراجعین خود خدمات مختلف زیبایی دندان را ارائه می‌دهند اما سوالی که در اینجا پیش می‌آید این است که کدام کلینیک را باید انتخاب کرد. هم اکنون سایت‌های زیادی هستند که اقدام به انجام تبلیغات درباره کلینیک‌های دندانپزشکی می‌کنند که با مطالعه مطالب مرتبط با دندانپزشکی زیبایی می‌توانید بهترین آن‌ها را انتخاب کنید.

خصوصیات بهترین کلینیک دندانپزشکی

برای انتخاب بهترین کلینیک با به یکسری موارد دقت کنید: بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی باید بهترین دندانپزشکان متخصص و فوق تخصص را در اختیار داشته باشد. این پزشکان باید تجربیات موفقی هم در این زمینه داشته باشند.  بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران، باید به همه تجهیزات دندانپزشکی مجهز باشد و سالن کلینیک دندانپزشکی برای مراجعین خود این محیط را فراهم کند که در حین انتظار احساس خستگی نداشته باشند. همچنین کادر درمان کلینیک، باید برخورد مناسبی با مراجعین داشته باشند.

انواع وارمر کامپوزیت دندان در کلینیک آتریسا

در کلینیک ما از سه نوع وارمر کامپوزیت استفاده می‌شود که شامل موارد زیر است:

  • توکیاما که خود شامل دو نوع ساده و پلافیکیو است.
  • سارمکو سوئیس
  • IPS

کامپوزیت دندان به وسیله کامپوزیت طراحی دیجیتال بدون دخالت دست و بصورت دیجیتال انجام می‌شود. دستگاه های مورد استفاده ما شامل دو دستگاه X-ray و RBG است.

تجهیزات بهترین کلینیک دندانپزشکی

برای انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران، کلینیک انتخاب شده باید مجهز به بروزترین تجهیزات پزشکی باشد تا خدمات دهی بهتری به بیماران ارائه دهد. مهم‌ترین تجهیزات دندانپزشکی شامل:

مجهز به یونیت دندانپزشکی باشد که این یونیت دارای اجزائی همچون صندلی دندانپزشکی، چراغ دندانپزشکی، بزاق کش، ساکشن، کاسه کراشوارو غیره باشد که از مهم‌ترین تجهیزات یک کلینیک دندانپزشکی زیبایی هستند.

محیط بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی

بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی در تهران باید به صورتی باشد که فرد بیمار در زمان مراجعه به کلینیک احساس آرامش داشته باشد. پرسنل کلینیک هم با صبر و حوصله به سوالات مراجعین پاسخ دهند. بهترین کلینیک این امکان را فراهم می‌کند تا مراجعین روی صندلی های راحت بنشینند تا خسته نشوند. بعلاوه متخصصین دندانپزشک باید تجربه‌های زیاد و  موفقی در زمینه دندانپزشکی زیبایی در کلینیک داشته باشند. تا بتوانند رضایت بیماران را بدست آورند.

بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران

به منظور انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران باید به چند نکته مهم توجه کنید  بهترین کلینیک، کلینیکی است که به همه تجهیزات دندانپزشکی مجهز باشد. بهترین دندانپزشکان متخصص تهران را در اختیار داشته باشد و رضایت بیماران در اولویت کاری آن‌ها باشد. در میان مردم نیز از محبوبیت بالایی برخوردار باشد.

برای دسترسی راحت به آدرس کلینیک، آدرس را در اینترنت جستجو کنید. به یقین با مراجعه به بهترین کلینیک ها از بهترین خدمات نیز برخوردار خواهید شد. برای مثال می‌توانید مشکل کجی دندان‌هایتان را با ایمپلنت یا ارتودنسی برطرف کنید و لبخندی زیبا را به خودتان هدیه دهید.

 

معرفی یکی از دندانپزشکان کلینیک آتریسا

دکتر بهاره راستگو یکی از دندانپزشکان جراح در کلینیک آتریسا هستند. تحصیلات آکادمیک خود را در کشور هند گذراندند و سپس به مدت 15 سال در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های معتبر ایران و هند مشغول فعالیت بودند. از جمله خدمات ویژه‌ای که دکتر بهاره راستگو در کلینیک آتریسا انجام می‌دهند شامل: لمینت طلا برای آقایان، نگین کامپوزیت برای خانم‌ها است. همچنین لیفت لثه که پیش از کامپوزیت دندان انجام می‌شود و یک هفته بعد از لیفت لثه کامپوزیت دندان انجام می‌شود. طراحی لبخند دیجیتال نیز در کلینیک آتریسا توسط دکتر بهاره راستگو انجام می شود. پس از انجام طراحی قالب دیجیتال، نایت گارد آن به مشتریان تحویل داده می‌شود. علاوه بر این، خدمات انواع لمینت دندان از جمله زیرکونیوم، زولدونیوم(لب شفاف) و IPS را نیز به مراجعین عزیز کلینیک آتریسا ارائه می دهند.

نام و نام خانوادگیدکتر بهاره راستگو
خدماتلمینت، کامپوزیت، بلیچینگ، اصلاح طرح لبخند، ترمیم، جرم گیری، لیفت لثه
شماره تماس02145856
آدرس
تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از پل همت، نبش خیابان اسلامیان (گلستان شرقی)، ساختمان قصر، پلاک 283 طبقه همکف
بهترین کلینیک زیبایی دندان تهران  

لمینت طلا برای آقایان

لمینت دندان در طی سال هایی که ارائه شده است تکامل زیادی داشته است. برخی از این تکامل‌ها که دارای متریال متفاوتی هم هستند یکی از آن‌ها  لمینت طلا است که هم اکنون در میان آقایان محبوبیت بیشتری نسبت به خانم‌ها دارد و در کلینیک آتریسا هم انجام می‌شود.

بهترین کلینیک زیبایی دندان تهران  

نگین دندان روی کامپوزیت

نگین دندان می‌تواند از جنس نقره، پلاتین، کروم، کریستال‌های مصنوعی و یا الماس باشد که زمانی که دندان کامپوزیت کاشت می‌شود. با یک چسب کامپوزیتی نگین روی دندان قرار می گیرد و تا 7 الی 8 سال ماندگاری دارد و در کلینیک آتریسا انجام می‌شود.

سفید کردن دندان‌ها

یکی از شیوه‌های دستیابی به دندان و طرح لبخند زیبا، سفید کردن دندان‌ها است. این روش از رایج ترین درمان‌های دندانپزشکی زیبایی به شمار می‌رود. چون می‌تواند به سادگی ظاهر لبخند شما را به صورت قابل توجهی تغییر دهد. هم اکنون تکنیک‌های زیادی به منظور سفید کردن دندان‌ها وجود دارد. برخی از این روش‌ها در مطب انجام می‌شوند و برخی دیگر هم روش‌های خانگی هستند.

ونیرها

ونیرها در واقع پوسته‌هایی فوق نازک هستند که از موادی ساخته می‌شوند که همرنگ دندان هستند. به منظور پوشش دادن سطح جلویی دندان و بهبود ظاهر لبخند فرد طراحی شده‌اند. ونیرها به طور کاملا سفارشی و با توجه به شرایط هر بیمار ساخته می شود. کاربرد ونیرها برای دندان‌هایی که دچار لک، لب‌پریدگی، همتراز نبودن، ناهمواری، فواصل غیر طبیعی و ساییدگی دندان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پروتزهای دندان

نصب پروتزهای دندانی، عملی دندانپزشکی زیبایی به حساب می‌آید. این پروتزها در واقع راه‌حلی بلند مدت است که به بیمار کمک می‌کند تا لبخندی سلم و با ظاهری طبیعی داشته باشد. این پروتزها به شیوه جراحی در استخوان فک کاشته می‌شوند. این راه‌حلی موثر برای همه کسانی است که می‌خواهند جایگزینی برای دندان‌های از دست رفته شان داشته باشند. البته نه برای کودکان. 

بازسازی کامل لبخند

در این شیوه، به کمک یک یا چند عمل دندانپزشکی زیبایی، لبخند فرد بهبود می‌یابد. در این روش از همه درمان‌های لازم به منظور بهبود لبخند، از جمله سفید کردن دندان‌ها، نصب ونیر، پر کردن دند ان‌ها با مواد همرنگ با دندان، روکش دندان و نصب تاج و بریج استفاده می کنند.

بهترین دندانپزشک زیبایی تهران

بصورت کلی هدف از دندانپزشکی زیبایی، مرتب شدن دندان‌ها، سفید شدن دندان‌ها و جایگذاری دندان‌ها است. برخی از مراجعین فقط با یکبار درمان به لبخندی بسیار زیبا دست می‌یابند. اما بعضی دیگر هم به بیشتر از یکبار درمان نیاز دارند که دندانپزشک در این زمینه راهنمایی خواهد کرد.  

وقتی که فردی لبخندی زیبا دارد، اعتماد به نفس او هم بسیار بالا می‌رود. یک لبخند زیبا زندگی هر فردی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد و موجب شادتر شدن او می‌شود.

داشتن لبخند هالیوودی موجب می‌شود صورت و لبخند شما زیباتر جلوه کند. دلیل آن هم تغییراتی است که در نحوه قرار گیری دندان‌ها و لثه‌ها  بوجود می‌آید. دکتر بهاره راستگو با بهترین و جدیدترین تکنیک‌های روز این لبخند را ایجاد می‌کند.  

برای اصلاح طرح لبخند باتوجه به نظر دندانپزشک، نظر بیمار و مشکل او یکی از شیوه‌های درمانی سفید کردن دندان، بلیچینگ دندان، کامپوزیت ونیر، لمینیت سرامیکی، ایمپلنت‌های دندانی و غیره انتخاب می‌‌شود.

بهترین کلینیک زیبایی دندان تهران  

ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی

  • بهترین دندانپزشک زیبایی کسی است که باید در سابقه کاری‌اش نتایج درخشان زیبایی درمانی داشته باشد، بعلاوه در کار خود قدرت زیاد و تمرکز بالا داشته باشد.
  • دندانپزشک زیبایی باید همه سعی خود را بکار ببرد تا کمترین آسیبی به دهان و دندان وارد نشود. بعلاوه بهترین درمان را برای شخص انجام بدهد.
  • داشتن تجربه و تخصص موجب می‌شود که بهترین شیوه برای درمان و زیبایی فرد انجام شود. به صورتی که شخص بعد از پایان کار نهایت رضایت را داشته باشد.
  • از جمله فاکتورهای بهترین دندانپزشک زیبایی علاوه بر تخصص و تبحر داشتن ویژگی انسانی اوست، پزشک باید به منفعت و سلامتی بیمار هم اهمیت بدهد.
  • داشتن اخلاق خوب و ظرافت در کار و داشتن صبر و حوصله دندانپزشک زیبایی بسیار اهمیت دارد.
  • از نظر علمی و انسانی بهترین دندانپزشک شخصی است که منفعت بیمار را هم در نظر بگیرد. در صورتی که این اقدام درمانی سلامتی بیمار را تهدید می‌کند از انجام آن بیمار را منصرف کند.
بهترین کلینیک زیبایی دندان تهران  

بهترین دندانپزشک زیبایی ایران در کلینیک آتریسا

به جهت انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی در ایران باید به میزان تخصص دندانپزشک، سابقه کاری و کیفیت تجهیزات و مواد مورد استفاده برای خدمت دندانپزشکی مورد نظر دقت کرد. دکتر بهاره راستگو یکی از بهترین دندانپزشکان زیبایی در تهران و ایران به شمار می‌آیند که خدماتشان را با بالاترین کیفیت و هزینه مناسب ارائه می‌کنند. برای دریافت خدمات دندانپزشکی زیبایی با کیفیت بالا و تضمینی می‌توانید به کلینیک آتریسا واقع در پونک تهران مراجعه کنید.
نتیجه گیری

برای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی دندان تهران  و بهترین دندانپزشک زیبایی تهران می‌توانید سوابق و سطح تخصص دندانپزشک مورد نظرتان را بررسی کنید و با توجه به امکانات و همین طور تجهیزات روز دنیا برای اقدامات زیبایی درمانی به کلینیک مراجعه کنید. پیشنهاد ما به شما این است که به کلینیک آتریسا مراجعه کنید تا در اسرع وقت و با بهترین تجهیزات کار شما انجام شود.

دکتر بهاره راستگو چه روزهایی در هفته در کلینیک آتریسا حضور دارند؟

در تمام روزهای غیر تعطیل هفته و بعد از ظهر ها

دکتر بهاره راستگو دندانپزشک عمومی هستند یا جراح؟

ایشان دندانپزشک جراح هستند.

دکتر بهاره راستگو چند سال سابقه کاری دارند؟

ایشان به مدت 15 سال در کلینیک های معتبر در ایران و خارج از کشور فعالیت داشته اند.

آیا در کلینیک آتریسا دندانپزشک آقا هم فعالیت دارد؟

خیر. فعلا دندانپزشک آقا در کلینیک فعالیت ندارند.

آیا دکتر بهاره راستگو بصورت قسطی هم خدمات دندانپزشکی زیبایی انجام می‌دهند؟

خیر، خدمات بصورت قسطی ارائه نمی شوند.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

با انتخاب ستاره ها به مطلب امتیاز دهید!

میانگین رضایت کاربران 5 / 5. تعداد رای: 2

اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا